קצת עלינו

CityMove הובלות היא חברה מקצועית, שנותנת מענה מלא לכל צורכי ההובלות שלכם. החברה מנוהלת על ידי אושרי, איש מקצוע ותיק, שהחל את דרכו בענף ההובלות לפני 20 שנה, כבר בגיל 12, עת עבד בחברת הובלות בבעלות משפחתו. לפני 5 שנים החליט אושרי לצאת לדרך עצמאית, והקים את חברת ההובלות שלו, שמספקת מענה מלא ללקוחות הפרטיים והעסקיים. החברה ממוקמת בירושלים, ויוצאת מהעיר לכל מקום בארץ.

עבור אושרי, עבודה עם אנשים היא שמחה, כאשר אין סיפוק גדול יותר מלתת שירות מצוין, כשהלקוח יוצא מרוצה. אושרי עצמו מגיע עם הצוות לכל ההובלות, ומשגיח על הכול. הצוותים של סיטימוב תמיד עובדים עם מנהל עבודה, וזה ניכר בעבודה המקצועית שממנה נהנים הלקוחות, החל מהצעת מחיר ועד לסיום העבודה. הלקוח מקבל ליווי אישי לאורך כל הדרך, החל מייעוץ לגבי אריזה, מהלך ההובלה ועוד.

חברתנו עושה הכול בכדי לספק לכם את השירות האיכותי והבטוח ביותר. יש לנו פוליסת ביטוח מלאה לנזקים בגובה של עד 100 אלף שקלים. הפוליסה מבטיחה לכם פיצוי במקרים הנדירים שבהם עלול להיגרם לכם נזק כלשהו.

במהלך ההובלה אנו דואגים לעטוף את כל חפצי הערך השבירים שלכם, לרבות מוצרי חשמל. כל הרהיטים מפורקים ומורכבים על ידי נגר מקצועי, שעובד ביעילות, במהירות ובמקצועית. ניתן ליהנות גם מחבילת "הכול כלול", שמעבירה לידינו המקצועיות את כל משימות ההובלה, לרבות אריזה ופירוק ארגזים.

אנו מציעים הטבות מיחדות לסטודנטים והנחות לחברים שלנו בפייסבוק

השירות אינו זמין בשבת.

לתיאום פגישה ולקבלת הצעת מחיר חייגו אלינו: 050-669-7787.

סגירת תפריט